ÖZEL YAZILIM ve PROJE


Şirket ihtiyaçlarınız ve özel istekleriniz ile ilgili işlerinizi kolaşlaştıracak yazılım ve projeler üstlenmekteyiz.İsterseniz şirketinizi biz analiz eder ve size uygun uygulamayı bulur ve size sunabiliriz isterseniz de siz ihtiyacınız olan uygulamayı bize sunabilir ve verdiğimiz terminde istediğiniz uygulamayı sizlere teslim edebiliriz.İsterseniz şirketinizi biz analiz eder ve size uygun uygulamayı bulur ve size sunabiliriz isterseniz de siz ihtiyacınız olan uygulamayı bize sunabilir ve verdiğimiz terminde istediğiniz uygulamayı sizlere teslim edebiliriz.

 Yazılım Çağında Yazılımsız Kalmayın... Endüstri 4.0 Özel Yazılımsal Uygulamalar ile Değişime Şahit OlunÖzel bir Uygulama şirketinize neler katabilir?

  Verilerinizi istediğiniz gibi şekillendirebilir raporlayabilir tek tuşla ulaşabilirsiniz.


 Düzensiz süreçlerinizi düzenleyebilir kolay yönetilebilir hale getirebilirsiniz.


 Şirket çalışanlarınızı verimliliğini performansını efor sarfetmeden ölçebilir değerlendirebilirsiniz.

 Ve daha birçok ihtiyaçlarınızı talepleriniz özel uygulamalar doğrultusunda çözüme ulaştırabilirsiniz.

Sürecimiz nasıl işliyor?

Tanışma, Yaptıklarımızı ve yapabileceklerimizi sizlere sunmak için sizleri ziyaret ediyoruz. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dinliyoruz.


Bilgilendirme, Çözüm ortaklığımız boyunca faydalanacağınız hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizi bizden istediğiniz kriterler doğrultusunda bilgilendiriyoruz.


Anlaşma, Bilgilendirme sonucunda ihtiyaçlarınızı bizimle iş birliği ile çözmek istediğiniz takdirde istediğiniz hizmet için size teklif formu hazırlıyoruz. Teklif formunu kabul ettiğiniz de şirket olarak çözüm ortaklığımız başlamış olmaktadır.


Analiz,Anlaşma yaptıktan sonra artık şirketiniz ile ilgili her türlü süreci, verilerinizi,işleyişinizi analiz etmek için firma ziyaretlerimiz olmaktadır. Her ziyaretimizde sizlerle iştişare ederek bir yol haritası belirlemekteyiz.


Sunum,Belirlediğimiz yol haritasının ayrıntılarını size bir toplantı eşliğinde sunmaktayız.Bu aşamadan sonra son kararları verip projeye başlamaktayız.


Teslim, Anlaşma metnimizde birlikte belirlediğimiz termin tarihinde proje teslimini yapmaktayız. Önemsediğimiz en hassas konulardan biri de termin tarihi olduğunu belirmek isteriz.


 Siz keyfini çıkarırken bırakın şirketiniz büyümeye devam etsin. Şirket olarak prensibimiz müşteri çıkarlarını gözetmektir. Şirketinizi bir adım daha öteye götürmek için size sunulan özel yazılımlar ile verilerinizi çaba sarfetmeden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.Günlerce Excelde rapor hazırlamak için uğraşmanıza gerek yok. Sunduğumuz özel yazılımlar sayesinde süreçleriniz tıkır tıkır işler ve işinizi evden bile takip edebilir bir telefonla müdahale edebilirsiniz. Bu kolaylıklar sayesinde size düşen tek iş kârınızı yönetmek olacaktır.

 Şirket Verileriniz Hızlıca RaporlansınHer Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim Kurumsal

YENİ ÜRÜNLERİMİZ