WEBSİTE DİZAYN ve TASARIMWeb tasarım firmalar için günümüzde büyük önem taşımaktadır. İnternet dünyasını ziyaret eden kitle büyüklüğünün giderek arttığı göz önüne alındığında, yakın gelecekte de web sitelerinin öneminin daha fazla artacağını söylemek mümkün.Kurumsal kimliğinize ve hedef kitlenize uygun olarak hazırlanmış bir web tasarımı, firmanıza ve dolayısı ile size sayısız faydalar sağlayacağından emin olabilirsiniz. Profesyonel web tasarımları ve web tasarım hizmetleri ile, siz de firmanızın adını markalaştırarak, firmanıza prestij sağlayabilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

 Profesyonel Website'niz için Doğru YerdesinizSürecimiz nasıl işliyor?

Teklif Gönderme, Bizden web sitesi talep ettiğinize size tarafımızdan bir teklif formu gönderilmektedir. Bu teklif formunda süreçlerle ilgili bilgilendirme ve fiyat ile ilgili bilgiler bulunmaktadır


Anlaşma,Gönderdiğimiz teklif formunu kabul ettiğiniz takdirde web siteniz için iş birliğimiz başlamış olmaktadır.


Tema Seçimi, Bulunduğunuz sektöre uygun bir tema seçmek için bir araya gelip tema seçeneklerinizi değerlendirip sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda birlikte web sitenizin temasına karar vermekteyiz.


İçerik Bilgilendirme, Yaptığınız iş ile ilgili bilgilendirmeleri bize mail aracılığıyla dökümante ederek ve fotoğrafları paylaşarak bizi web sitenizin içeriği ile ilgili bilgilendirmiş olursunuz .Bizde bu içerikler ile web sitenizi sizi en iyi yansıtacak şekilde doldurmaktayız.


Mobil Uyumlu Tasarım, Artık teknoloji çağında olduğumuz için web sitelerin mobil uyumlu olması çok önemli bir kriter haline gelmiştir. İster telefon olsun ister tablet olsun her türlü mobil cihazlarda websiteniz aynı kritlerde görünecektir.


Canlıya Alma, Websitenizin yapım aşaması bittiğinde sizlere sunulan bitmiş haliyle ilgili revize istekleriniz varsa öncelikle onlar yapılmaktadır. Okey verildiği zaman websiteniz almış olduğunuz alan adı ve sunucunuza yüklenip internet ortamın da yayına alınmaktadır.


 Her cihaz da mükemmel görüntü... Responsive WebsiteWebsite'si şirketinize neler katabilir?

 Profesyonel bir web sitesi öncelikli olarak firmanızın en iyi reklam aracı olacaktır. Çünkü web siteniz ile çok sayıda kişiye ulaşma olanağı bulacak ve potansiyel müşteri sayınızı arttırabileceksiniz.

  Web siteniz sayesinde firmanızın ulaşılabilirliği artar ve müşterileriniz diledikleri zaman kurumunuz hakkında bilgi sahibi olma olanağını elde eder.

  Web sitesi sahibi bir firma, hangi coğrafi bölgede olursa olsun tüm müşterilerine eşit uzaklıkta olma fırsatı yakalar.

 7/24 ulaşılabilecek bir web sitesi ile ürünleriniz, kampanyalarınız ve hedef kitlenize iletmek istediğiniz tüm bilgileri kolayca ulaştırma şansınız olacaktır.

Her Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim Kurumsal

YENİ ÜRÜNLERİMİZ