ÜRÜNLERİMİZ

MAPANALİZ

MapAnaliz, Arçelik firmasını tarafından Arçelik yan sanayilerine dönemsel olarak yayınladığı verilerin birbiri ile karşılaştırarak detaylı olarak, hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize olanak sağlar.

Devamını Oku

PRODBA

Firmalar ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı arasında güvenli Web-Servis aracılığı yapan ProDBA, belirlenen metotları kullanarak E-Devlet üzerinden DBA Belgelerini ekleyip, iptal etme işlemlerini gerçekleştirmeye, E-Devlet aracılığı ile eklenmiş olan DBA Belgelerini UDHB U-NET Otomasyon Sistemine kaydetmeye yarar.

Devamını Oku

FİNEMANAGE

Zaman ve mekandan bağımsız analiz, Günlük hayatınız devam ederken verilerinizden uzak kalmayın. Anlık dinamik raporlarınız, yönetilebilir entegre uygulamalarınız her an elinizin altında. FineManage herhangi bir ek geliştirme yapmadan istediğiniz cihaza adapte olur.

Devamını Oku

E-MUTABAKAT

E-Mutabakat | Firmanızın mutabakat süreçlerini çok daha rahat bir şekilde yönetebilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen E-Mutabakat ile çalıştığınız firmalarla mutabakatlarınızı posta, telefon ya da faks yerine elektronik olarak yapabilirsiniz.

Devamını Oku

SCHOLAR BI

Belirli yerlerdeki verileri tek bir tablo içerisine alıp, modelliyerek analiz ettikten sonra; raporlar, özetler, tablolar, grafikler, çizelgeler halinde anlamlı hale getiren süreçlerin bütünüdür.

Devamını Oku

ENDÜSTRİ 4.0

Üretim veri otomasyon sayesinde arz talep dengesi, piyasa hareketliliği, hammadde akışı gibi birçok değişken yapay zeka teknolojileri kullanılarak sürekliliği olan bir şekilde takip edilir. Bu sayede de üretim performansı maksimum seviyeye çekilirken zaman ve maliyet sorunları da minimum seviyeye düşürülür.

Devamını Oku

Her Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim Kurumsal

YENİ ÜRÜNLERİMİZ