MAPANALİZ UYGULAMASI


MapAnaliz Uygulaması, Web Servis teknolojisi kullanılarak, platformdan ve lokasyondan bağımsız, güvenli, verimli ve tutarlı veri analizini sağlamak amacı ile tasarlanmış entegrasyon sistemidir.MapAnaliz, Arçelik firmasını tarafından Arçelik yan sanayilerine dönemsel olarak yayınladığı verilerin birbiri ile karşılaştırarak detaylı olarak, hızlı ve kolay bir şekilde analiz etmenize olanak sağlar.Mobil,tablet ve masaüstü cihazlarınızdan verilerinizi kolay bir şekilde analiz ederek doğru sonuca en hızlı şekilde ulaşabilirisiniz.

 MapAnaliz Uygulaması sayesinde,Arçelik firmasının dönemsel olarak yayınladığı verileri doğru bir şekilde analiz ederek firmanızı zarar etmekten kurtarın

PROGRAMIN TANITIMI

 Mapanaliz - Data Import

 "Data Import" ekranına, sol tarafta bulunan "Mapanaliz App" menüsüne tıklayarak açılan sayfalardan "Data Import" sayfasına tıklayarak erişebilirsiniz. İlk olarak "Dönem Seçin" alanında bulunan verileri eklemek istediğiniz dönemi ay ve yıl olarak seçiniz. Daha sonra, eklemek istediğiniz ürünün, o ay html formatında yayınlanan verilerini "Dosyaları Seçiniz" butonuna tıklayarak seçerek ekleyiniz. Ardından "Kaydet" butonuna tıklayarak dosyanızı kolaylıkla kaydedin.

 Mapanaliz - Data İşlem

  "Data İşlem" ekranına, sol tarafta bulunan "Mapanaliz App" menüsüne tıklandığında açılan sayfalardan "Data İşlem" sayfasına tıklayarak erişebilirsiniz. "Data İşlem" ekranında, eklemiş olduğunuz tüm dosyaları görebilir ve bu dosyalardan istediğinizi, ilgili satırda bulunan "Sil" butonuna tıklayarak kolaylıkla silebilirsiniz.

 Mapanaliz - Data Mukayese

 "Data Mukayese" ekranına, sol tarafta bulunan "Mapanaliz" menüsüne tıklandığında açılan sayfalardan "Data Mukayese" sayfasına tıklayarak erişebilirsiniz. "Data Mukayese" ekranı eklemiş olduğunuz ürün verilerini dönemsel olarak karşılaştırmaktadır. Bu ekranda, "Dönem Seçin" alanında bulunan filtreleri kullanarak iki tarihi yıl ve ay olarak seçiniz. İsteğe bağlı, diğer filtreleri kullanarak "Karşılaştır" butonu ile, seçtiğiniz tarihlerdeki eklenen ürün verilerini sizin için eski ve yeni fiyat bazında, aşağıda yer alan tabloda karşılaştırılacaktır. Tabloda gösterilen ürünlerin, eski ve yeni fiyatının artışına veya düşüşüne göre, tablonun sağında oklar ile karşılaştırma sonucunu kolaylıkla analiz edebileceksiniz...

 MapAnaliz, Detaylı Karşılaştırma

  MapAnaliz, detaylı karşılaştırmasını görmek istediğiniz ürünün üzerine tıkladığınızda o ürünün, seçtiğiniz iki tarihteki analiz raporlarını ve bu iki rapor arasındaki verilerin ayrıntılı karşılaştırmasını, canlı olarak size sunar. Bu sayede üzerine tıkladığınız ürünün, ilk seçtiğiniz tarih ile ikinci seçtiğiniz tarih arasındaki tüm verilerin artışlarını veya düşüşlerini rahatlıkla analiz edebileceksiniz.

 Mapanaliz - Data Mukayese(Özet)

 "Data Mukayese(Özet)" ekranına, sol tarafta bulunan "Mapanaliz" menüsüne tıklandığında açılan sayfalardan "Data Mukayese(Özet)" sayfasına tıklayarak erişebilirsiniz. "Data Mukayese(Özet)" ekranı eklemiş olduğunuz ürün verilerini dönemsel olarak karşılaştırmaktadır. Bu ekranda, "Dönem Seçin" alanında bulunan filtreleri kullanarak iki tarihi yıl ve ay olarak seçiniz. İsteğe bağlı, diğer filtreleri kullanarak "Karşılaştır" butonu ile, seçtiğiniz tarihlerdeki eklenen ürün verilerini sizin için eski ve yeni fiyat bazında, aşağıda yer alan tabloda karşılaştırılacaktır. Tabloda gösterilen ürünlerin, eski ve yeni fiyatının artışına veya düşüşüne göre, tablonun sağında oklar ile karşılaştırma sonucunu kolaylıkla analiz edebileceksiniz...

 MapAnaliz, Detaylı Karşılaştırma

  "Data Mukayese(Özet)" ekranında, tüm ürünler yerine sadece verilerinde değişiklik gösteren ürünler listelenecektir. Bu sayede verilerinizi hızlı bir şekilde analiz edebileceksiniz. MapAnaliz, detaylı karşılaştırmasını görmek istediğiniz ürünün üzerine tıkladığınızda o ürünün, seçtiğiniz iki tarihteki analiz raporlarını ve bu iki rapor arasındaki verilerin ayrıntılı karşılaştırmasını, canlı olarak size sunar. Böylelikle üzerine tıkladığınız ürünün, ilk seçtiğiniz tarih ile ikinci seçtiğiniz tarih arasındaki tüm verilerin artışlarını veya düşüşlerini rahatlıkla analiz edebileceksiniz.

FİYAT LİSTESİ


Size en uygun paketi seçerek firmanızı bir adım öne taşıyın.
Teklif almak için bizimle iletişime Geçin

BAŞLANGIÇKullanıcı sayısı - 1

Yıllık Bakım Ücreti - 1.000₺

Günlük Servis Bedeli - 650₺15.000₺ / Sınırsız

STANDARTKullanıcı sayısı - 5

Yıllık Bakım Ücreti - 1.250₺

Günlük Servis Bedeli - 650₺15.000₺ / Sınırsız

PROKullanıcı sayısı - Sınırsız

Yıllık Bakım Ücreti - 1.500₺

Günlük Servis Bedeli - 650₺25.000₺ / Sınırsız


Uygulamaya hangi cihazlardan girebilirim ?
Uygulamaya web browser bulunan tüm cihazlardan sorunsuz bir şekilde giriş yapabilirsiniz.
Uygulamayı kullanmak için firmada olmam gerekir mi ?
Hayır, uygulamaya lokasyondan bağımsız şekilde istediğiniz her an ve her yerden erişebilirsiniz.
Uygulama kullanımı güvenli mi ?
Uygulama firmanızın app sunucusuna kurulmaktadır. Sunucunun belirlenen portu açılarak uygulamaya tahsis edilmektedir. Uygulamada güvenlik ön planda tutulmuş olup, tanımlı kullanıcı harici veri erişimi engellenmiştir.
Uygulamayı ne kadar sürede hayata geçirebiliriz ?
Uygulama kullanımı 2 günlük çalışma sonrasında kurulumu tamamlanarak kullanımıza sunulur.

Her Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim

YENİ ÜRÜNLERİMİZ