KARİYER
Bilge Teknoloji Yazılım & Danışmanlık İle Çalışmak

Yeteneklere herzaman açığız. Siz değerli personellerimizi hep ileriye götürmek size birşeyler katmak için buradayız. Kendinizi geliştirebileceğiniz ,aynı zamanda gelişirken üretebileceğiniz iş ortamımızda sizleri aramızda görmek bizi çok mutlu edecektir.Aynı zamanda ERP yazılımı hakkında bilgi sahibi olurken bu sayede algoritmik bilginiz artarken kod yazma kaliteniz de artacaktır.Gerek insan ilişkilerinde gerek müşteri ilişkilerinde bizimle olduğunuz süre zarfında oldukça yol alacaksınız. Kendinizde ki değişimi siz de farkedeceksiniz.


Kazanımlar

Aynı anda müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayan projeler geliştirirken, diğer yandan bu projeleri geliştirilmesinde önemli rol oynayan yazılımsal her türlü bilgiyi tanıyarak, mesleki gelişiminize katkıda bulunursunuz.


Gelişim

Hem manevi hem maddi gelişminize katkı için elimizden geleni yapmaktayız.Paylaşımcı bir şirket politikası benimsemekteyiz. Ekip arkadaşlarımıza karşı her konuda cömert olmak onların iş verimliliği için çok önemli ve biz şirket olarak ekip arkadaşlarımzın verimliliğini çok önemsemekteyiz.