HAKKIMIZDA

Bilge Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık Ltd. Şti olarak, Saha tecrübelerine sahip profesyonel çalışma ekibimiz ile firmalara özgü kalıcı etkin çözümler geliştirerek, firmaların dijital teknolojiye geçiş süreçlerini yöneten ve firmalara özel web programlama konusunda yazılımlar geliştiren yeni nesil bir çözüm ortağıyız.


ERP projelerinde süreçlerini, tam olarak tanımlayamamış olan işletmelerin yeni sistemlere geçişte ve kaynaklarını yönetmekte de oldukça zorlanıyor olması kaçınılmazdır. Süreç danışmanlığı hizmetinin doğmasına etken olan bu zorlukları, Bilge Teknoloji Yazılım ve Danışmanlık olarak tamamiyle ortadan kaldırıyoruz.

Temel ihtiyaçların haricinde her firmanın ihtiyaçları farklı olmaktadır. Süreçlerinizin sağlıklı hayata geçmesi konusunda yanınızdayız.

Amacımız, Otomasyon yazılım çözümleriyle üretim odaklı şirket ve kuruluşlara en verimli ve sağlıklı çalışma alanlarını oluşturmak amacı ile kurulmuş bir firmayız.

Ar-Ge, Yıllar boyunca sunmuş olduğumuz çözüm odaklı çalışmalara yenilerini ekleyerek büyüyoruz. Bu sayede teknolojinin getirmiş olduğu imkanlar dahilinde üretim ve arge odaklı çalışmalarımız ile üretim ve tasarruf arttırmaya yönelik kontrol ve sistematik çalışmaya odaklı yazılımlarımızı dünyadaki her üreticiye ulaştırmayı hedefliyoruz.

image

  Siz Müşterilerimiz için Üretmeye Yeni Projeler Yazmaya Devam Ediyoruz

Neden Bir Yazılıma İhtiyacınız Var ?
  • Firmanız Büyüyor ve Yönetmekte Zorlanıyor musunuz?

    Firmalar gelişerek büyümeye başladıklarında hammadelerini ve üretimlerini yönetemeyebilirler. Böyle bir durum olduğunda firma sahibine ve çalışanlarına doğru verileri gösteren yazılımlar yardımcı olabilirler.

  • Bütün Şirketinizi Tek bir Ekrandan Kolaylıkla Yönetmek mi İstiyorsunuz?

    Firma sahipleri onlarca yüzlerce kağıtlar ile uğraşarak zaman kaybetmen yerine tek bir yazılım ile tek ekrandan istediği her türlü rapora erişim sağlayabilir.

  • Süreçleriniz Düzensiz Firmanızda Bir Alt Yapı Yok mu ?

    Firmalar için alt yapı çok önemli bir konudur. Süreçler doğru işlemez belli bir düzende ilerlemez ise malesef ki şirketlerimiz zarar etmeye başlarlar. Bu yüzden süreçlerinizi oturtacak bir danışmanlık hizmeti almak en doğru karar olucaktır.

Her Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim Kurumsal

Bilge Teknoloji Olarak prensiplerimiz
optimised ZAMANINDA TESLİM

Proje türü ne olursa olsun müşterilerimize verdiğimiz terminde iş teslimi değer verdiğimiz en önemli prensiplerimizden biridir.

powerfull ÇÖZÜM ODAKLILIK

Proje süresince çıkan problemlerde hedefimiz sizin çıkarlarınız ve işi teslim sürecini aksatmadan aksiyon alıp doğru ve kaliteli projeyi sizlere sunmak.

website TECRÜBE

Ekip olarak, sizin için sektörün bütün süreçlerine hakim , teknolojiyi yakından takip eden uzman ekip arkadaşları ile çalışmaktayız.

NELER YAPIYORUZ?

Süreç danışmanlığı kapsamında yapılan çalışmalar ile işletmelerin sürdürülebilir başarılarının temellerini yeniden inşa ediyoruz. İşletme ile birlikte, işletmenin kendisine özel yapısını ve mevcut süreçlerini gözden geçirerek işletmeyi hantallaştıran süreçleri yalınlaştırarak ya da gereksinim duyulan yeni süreçlerin sisteme dâhil edilmesi sağlayarak işlerin planlı ve sistematik olarak tarif edilmesine destek sağlıyor, İhtiyaç durumunda firmanıza en uygun, uzun ömürlü ve en yüksek faydayı sağlayacak ERP yazılımlarını seçerek seçilen erp yazılımının firmanızda hayata geçmesini sağlıyoruz.

Saha tecrübelerimizle geliştirdiğimiz Kendi ürünümüz olan ‘Endüstri 4.0’ ile Üretim tesislerini akıllı hale getirmektedir. Otomasyon yazılım çözümleriyle üretim odaklı şirket ve kuruluşlara en verimli ve sağlıklı çalışma alanlarını oluşturmak birinci öncelikli hedeflerimiz arasında yeralmaktadır.

 Mevcut maliyetlerde tasarruf yapmak için firmanızın tüm alımlarını analiz ediyor, daha şeffaf, esnek ve firma lehine şartlarla revize ederek Şirketinize maksimum faydayı sağlayacak satınalmaları gerçeleştiriyoruz. Diğer bir değiş ile şirketinize özel “Satınalma Sistemini” kurmaktayız.

image

İşletmelerin Sürdürülebilir Başarılarının Temellerini Yeniden İnşa Ediyoruz