DANIŞMANLIKÖncelikle ulusal ve uluslararası çapta elde ettiğimiz tecrübeler ışığında belirtmeliyiz ki; ERP projelerinde süreçlerini, tam olarak tanımlayamamış olan işletmelerin yeni sistemlere geçişte ve kaynaklarını yönetmekte de oldukça zorlanıyor olması kaçınılmazdır. Süreç danışmanlığı hizmetinin doğmasına etken olan bu zorlukları, Css otomasyon ve yazlım olarak tamamiyle ortadan kaldırıyoruz.


Süreç danışmanlığı kapsamında yapılan çalışmalar ile işletmelerin sürdürülebilir başarılarının temellerini yeniden inşa ediyoruz.


İşletme ile birlikte, işletmenin kendisine özel yapısını ve mevcut süreçlerini gözden geçirerek işletmeyi hantallaştıran süreçleri yalınlaştırarak ya da gereksinim duyulan yeni süreçlerin sisteme dâhil edilmesi sağlayarak işlerin planlı ve sistematik olarak tarif edilmesine destek sağlıyoruz.


İhtiyaç durumunda firmanıza en uygun, uzun ömürlü ve en yüksek faydayı sağlayacak ERP yazılımlarını seçerek seçilen erp yazılımının firmanızda hayata geçmesini sağlıyoruz


 Profesyonel Süreç Danışmanlık ile Şirketinize Destek Olun Depo ve Stok Yönetimi ile Stoklarınızı Nasıl Yöneteceğinizi ÖğreninDepo ve stok yönetimi danışmanlığı kapsamında, şirketlerin dağıtımı yapılan mal ve ürünlerinin; envanter birimleri, güncel depo ve istif verileri ya da stok durumlarının yönetimini kolaylaştıracak çözümlere odaklanılır.


Bu sayede şirketlere özel bir anlayışla yenilikçi yöntemler belirlenir ve şirketin stok yönetimi anlayışına esneklik kazandırılır.


Böylelikle danışmanlık hizmetinden faydalanan şirketlerin, tedarik zinciri ve satış süreçlerindeki iniş çıkışlara, şirketlerin mevcut stok yapılarının esnek şekilde yanıt vermesi hedeflenir.


Sürecimiz nasıl işliyor?

Tanışma, Yaptıklarımızı ve yapabileceklerimizi sizlere sunmak için sizleri ziyaret ediyoruz. İsteklerini ve ihtiyaçlarını dinliyoruz.Bilgilendirme, Çözüm ortaklığımız boyunca faydalanacağınız hizmetlerimiz hakkında siz değerli müşterilerimizi bizden istediğiniz kriterler doğrultusunda bilgilendiriyoruz.Anlaşma, Bilgilendirme sonucunda ihtiyaçlarınızı bizimle iş birliği ile çözmek istediğiniz takdirde istediğiniz hizmet için size teklif formu hazırlıyoruz. Teklif formunu kabul ettiğiniz de şirket olarak çözüm ortaklığımız başlamış olmaktadır.


Analiz,Anlaşma yaptıktan sonra artık şirketiniz ile ilgili her türlü süreci, verilerinizi,işleyişinizi analiz etmek için firma ziyaretlerimiz olmaktadır. Her ziyaretimizde sizlerle iştişare ederek bir yol haritası belirlemekteyiz.


Çözüm Önerileri Sunma Uygulama,Her ziyaretimizde sizlerle iştişare ederek bir yol haritası belirlemekteyiz.Çözümlerimizi ve sürecin nasıl işlediğini hakkında sizleri bilgilendirmekteyiz . Belirlediğimiz yol haritasına göre iş birliğimize başlanmış bulunmaktayız


Eğitimler, Bu bir süreçtir. Zaman almakdadır.Ama sonucunda sağlam bir sistem ve sağlam bir alt yapınız oluşmaktadır..Yol haritasındaki eğitim takvimimize göre haftalık eğitimlerimizi yapmaktayız.


 Şirketinizin Başarısını Daha Yukarı Taşımak için BurdayızDEPO VE STOK YÖNETİMİ DANIŞMANLIĞI KURUMSAL FAYDALARI

 Stok yönetimi danışmanlığı, şirketler depolama ve stoklama süreçlerinde daha stratejik uygulamalara odaklanmalarına olanak veren bir hizmet olarak öne çıkar. Kullanılacak olan yöntemlerin ve stok yönetimi yazılımı gibi yenilikçi teknolojilerin belirlenmesine yönelik uygulamaları kapsayan bu danışmanlık hizmeti kapsamında, şirketin iş yükünü hafifletecek fırsatların tespit edilmesi esastır.


YENİLİKÇİ YÖNTEMLERİN BELİRLENMESİ

 Stok yönetim danışmanlığı, işletmelerin ürün akışlarını en verimli şekilde kontrol etmelerini sağlayacak yöntemlerin, uygun maliyetli olarak belirlenmesini esas alır. Hizmet kapsamında öncelikli olarak şirketin kurumsal ihtiyaçları göz önünde bulundurulur. Bu ihtiyaçlara yönelik danışmanlık çözümleri; şirketi, verimliliği ispatlanmış stratejilerle bütünleşik bir stok yönetimi anlayışına ulaştırır.

Her Firmaya ve Her İhtiyaca Yönelik Yazılımlar Yazmaktayız.
Neye İhtiyacınız Olduğunu Söyleyin Bizler Yapalım

İletişim Kurumsal

YENİ ÜRÜNLERİMİZ